Aliağa Lokma

İzmir lokma firması olarak yaklaşık 30 yıllık iş hayatımızın bizi getirdiği noktada İzmir’in her tarafında lokma dökümünü gerçekleştirmekteyiz. Aliağa lokma firması olarak ta Aliağa halkının bütün hayır işlerinde en büyük yardımcısı olmaktan büyük bir gurur duyuyoruz. İzmir lokma, saray lokma, pilav ve helva dağıtımı gibi hizmetlerimizi çok ekonomik fiyatlar ve uygun ödeme koşullarında sağlamaktayız.

Aliağa lokma döktürecek vatandaşlarımıza birkaç tavsiyemiz olacaktır. Çünkü lokma döktürecek vatandaşlarımızı altı üstü bir lokma ne gibi bir sorun çıkabilir ki demektedir.  Buda son derece yanlış bir uygulama ile yüz yüze kalmalarına yol açmaktadır. Örneğin bazı firmalar bu işe daha dün başlamış olup döktükleri lokma tatlısının nasıl bir püf noktası olduğunu bilememektedir. Ya çok yanmış veya içi hamur kalmış yavan bir tatlıyı halka dağıtmakta bu da içten gelen hayır dualarına etki etmektedir

Aliağa lokma dağıtımı

İzmir lokma yapımında bazı püf noktalarından bahsettik nedir bunlar diye kısaca değinirsek. İlk olarak kullanılacak malzemenin kaliteli olması şarttır. Aliağa lokma firması olarak piyasada bulunan birinci sınıf un ve Ayçiçek yağını ürünlerimizde kullanmaktayız. Doğal şeker pancarından elde edilmiş şeker dışında hiçbir şekilde doğal olmayan glikoz şurubu gibi ürünleri kullanmamaktayız.

Aliağa lokma firması olarak bir başka vereceğimiz tavsiye de şudur. Lokma dağıtımı öncesinde firma ile şu kadar kişilik lokmayı ne kadar sürede yaparsınız diye sormanız olacaktır. Genelde insanların yapmış olduğu en büyük hata sadece lokma miktarı üzerinden bir fiyatta anlaşıp zaman hiç konuşulmamaktadır. Buda bazı firmaların o gün eğer başka bir lokma daha dağıtımı varsa baştan savma bir şekilde bir an önce oradaki işini bitirmeye çalışmaktadır. Bu durum da hayır sahibinin memnuniyetsizliği ortaya çıkmaktadır.

İzmir lokma döktürecek vatandaşlarımıza yukarıda birkaç öneri verdik. Ama en önemlisi Aliağa lokma firmasının referansları ve daha önce yapmış olduğu işleri sormanızdır. Eğer firma her hangi bir referans veremiyor ise o firmadan hemen uzaklaşın. Firma referans veriyor ise o firma ile gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz.

 

Aliağa lokma

2018-01-03T13:32:04+00:0015/07/2016|Aliağa Lokmacı|

Siz de fikrinizi belirtin

WhatsApp Araması