Bir mal veya hizmet alırken ilk olarak malın kalitesine sonra da fiyatına bakarız. İzmir lokma fiyatı da kaliteye bakıldıktan sonra belirlenen bir olgudur. Her malın ya da hizmetin kalitesini belirleyen unsurların başında da eğer maddi bir ürün ortaya çıkıyorsa kullanılan hammaddenin niteliği ve kalitesi oldukça önemlidir. Maddi bir ürün kullanılmayıp sadece bir hizmet veriliyorsa burada da hizmette kullanılan işçiliğin niteliği ön plana çıkmaktadır. Ama eğer ürettiğiniz ürün yiyecek ve içecek sektörü ile alakalı ise hem kullandığınız malzeme hem de işçiliğin kalitesi bir arada önemli olmaktadır.

İzmir lokma fiyatı belirlenirken yukarda da söylediğimiz gibi hem malzemenin kalitesine hem de ustanın el becerisine göre bir fiyat çıkmaktadır. Son zamanlarda ortaya çıkan ne olduğu belirsiz firmaların üretimlerini bu kategorinin dışında tutmaktayız. Bu firmaların ürettiklerine tatlı demek için bin şahit gereklidir. Dolayısı ile bu firmaların söyledikleri rakamları başka bir boyutta değerlendirmek gereklidir.

İzmir lokma fiyatı çok farklı

Bizi ilgilendiren ve de üzerinde durmamız gereken birinci sınıf firmaların vermiş olduğu İzmir lokma fiyatı nasıl oluşmaktadır. Bizim gibi birinci sınıf firmalar her zaman için kendi alanının en iyisi olan tedarikçiler ile çalışmaktadır. Belirli bir firma bir dönem için çok iyi ürünler üretmesine rağmen bir süre sonra bu firmaların ürettiği ürünlerde bir kalite düşüşünü gözlemledik bu yüzden de sürekli olarak bir firma ile çalışmaktansa ara ara firmanın ürünlerinin kalite kontrollerini yapmaktayız. Kalite kontrollerinde her hangi bir olumsuz duruma rastlanılmadığı sürece o firmanın ürünlerini kullanmaya devam etmekteyiz.

İzmir lokma fiyatı belirlenirken önemli bir etmenin de kullanılan işçilik olduğunu söylemiştik. Kulaktan dolma bilgilerle ve ya Google’dan alınan tariflerle yapılan tatlılardan belli bir istikrar ve lezzet beklemek ham hayal olmaktadır. Biz yılların deneyiminin elden ele, akıldan akıla geçmesi ile üretimlerimiz ortaya çıkarmaktayız.

300 KİŞİLİK  300 TL

400 KİŞİLİK  350 TL

500 KİŞİLİK  400 TL

600 KİŞİLİK  500 TL

1000 KİŞİLİK  850 TL

İzmir lokma fiyatı