İzmir lokma fiyatıBir mal veya hizmet alırken ilk olarak malın kalitesine sonra da fiyatına bakarız. İzmir lokma fiyatı da kaliteye bakıldıktan sonra belirlenen bir olgudur. Her malın yada hizmetin kalitesini belirleyen unsurların başında da eğer maddi bir ürün ortaya çıkıyorsa kullanılan ham maddenin niteliği ve kalitesi oldukça önemlidir. Maddi bir ürün kullanılmayıp sadece bir hizmet veriliyorsa burada da hizmette kullanılan işçiliğin niteliği ön plana çıkmaktadır. Ama eğer ürettiğiniz ürün yiyecek ve içecek sektörü ile alakalı ise hem kullandığınız malzeme hem de işçiliğin kalitesi bir arada önemli olmaktadır.

İzmir lokma fiyatı belirlenirken yukarıda da söylediğimiz gibi hem malzemenin kalitesine hem de ustanın el becerisine göre bir fiyat çıkmaktadır. Son zamanlarda ortaya çıkan ne olduğu belirsiz firmaların üretimlerini bu kategorinin dışında tutmaktayız. Bu firmaların ürettiklerine tatlı demek için bin şahit gereklidir. Dolayısı ile bu firmaların söyledikleri rakamları başka bir boyutta değerlendirmek gereklidir.

İzmir Lokma Fiyatı Çok Farklı

Bizi ilgilendiren ve de üzerinde durmamız gereken birinci sınıf firmaların vermiş olduğu İzmir lokma fiyatı nasıl oluşmaktadır. Bizim gibi birinci sınıf firmalar her zaman için kendi alanının en iyisi olan tedarikçiler ile çalışmaktadır. Belirli bir firma bir dönem için çok iyi ürünler üretmesine rağmen bir süre sonra bu firmaların ürettiği ürünlerde bir kalite düşüşünü gözlemledik bu yüzden de sürekli olarak bir firma ile çalışmaktansa ara ara firmanın ürünlerinin kalite kontrollerini yapmaktayız. Kalite kontrollerinde her hangi bir olumsuz duruma rastlanılmadığı sürece o firmanın ürünlerini kullanmaya devam etmekteyiz.

İzmir lokma fiyatı belirlenirken önemli bir etmenin de kullanılan işçilik olduğunu söylemiştik. Kulaktan dolma bilgilerle ve ya google’dan alınan tariflerle yapılan tatlılardan belli bir istikrar ve lezzet beklemek ham hayal olmaktadır. Biz yılların deneyiminin elden ele, akıldan akıla geçmesi ile üretimlerimiz ortaya çıkarmaktayız.

Ucuz Lokma Fiyatı

Bundan on yıl kadar öncesinde ucuz lokma fiyatı diye bir şey söz konusu değildi. Çünkü lokma dökümü oldukça eziyetli bir iş olup lokma fiyatları da buna göre belirlenirdi. Lokma kazanının taşınması, hamurun yapılması, elektriğin çekilmesi bunların hepsi başlı başına bir sorundu.

Ne zaman ki mobil lokma döküm araçları düşünüldü ve uygulamaya geçildi bu noktadan sonra her şey çok daha kolay bir hale geldi. Bu beraberinde bir takım işin ehli olmayan insanların da sektöre olan ilgisini çekmeyi başardı. Biranda yüzlerce lokma firması piyasada boy göstermeye başladı.

Bunun doğal sonucu lokma fiyatlarında büyük indirimler gerçekleşmeye başladı. Fakat bazı firmalar kaliteleri ile rekabet edemedikleri için olsa gerek ucuz lokma fiyatı diye bir slogan ortaya attılar. Bu sloganın içi tamamen boş olup ucuza lokma diye bir şey yoktur. Dikkatlice incelendiğinde ucuz değil tam tersine oldukça pahalı oldukları anlaşılacaktır.

Lokma Fiyatı Alırken Dikkat Edilecekler

İzmir lokma fiyatıYukarıda da söylediğimiz gibi ucuz lokmanın altında yatan bir hile vardır. İnsanları ucuz diyerek kandırmaktadırlar. Ya kalitesiz malzeme ile ya da eksik sayıda lokma dağıtımı ile yapılmaktadır. Bu yüzden İzmir lokma fiyatı alırken dikkat edilmesi gereken şeyler vardır.

Bir fiyat alırken ilk olarak neden ucuz diye sormak lazım. Size tatminkar bir cevap veriyor iseler sorun yoktur. Fakat hık mık diyorlarsa hemen oradan uzaklaşın. Fiyat alırken sormanız gereken gizli soru ise tabak sayısını nasıl belirliyorsunuz olmalıdır. Eğer size açık bir şekilde tabak sayımız şunlarla belirlenmektedir diyebiliyorlarsa gene sorun yoktur. Fakat lafı geveleyip te açık bir cevap alamıyor iseniz gene o firmadan uzaklaşın.

Lokma Fiyatı Herkese Uygun Olmalı

İzmir lokmanın başkenti gibidir. Burada hemen her zaman bir yerlerde lokma dökümü yapılmaktadır. Bu lokmaları döktüren hayır sahibi insanlarda öyle sanıldığı gibi hep zengin kesimden oluşmamaktadır. Tam tersine orta ve daha alt düzeyde insanların manevi dünyaları daha zengin olduğu için bu tür insanların lokma dağıttıkları bilinmektedir.

Genelde lokma dağıtanların orta ve alt kesim olmasından dolayı lokma fiyatının oldukça uygun seviyelerde olması önemlidir. Siz lokma fiyatını yüksek tutup gene de müşteri bulabilirsiniz. Fakat bu işin manevi yönünü düşünen bir firmanın yapacağı bir işlem değildir.

Lokma fiyatlarımız aşağıdaki gibi olup güncel fiyat için mutlaka İzmir lokma iletişim sayfamızı ziyaret ederek bize telefonla ulaşabilirsiniz.

İzmir lokma fiyatı300 KİŞİLİK  300 TL

400 KİŞİLİK  350 TL

500 KİŞİLİK  400 TL

600 KİŞİLİK  500 TL

1000 KİŞİLİK  850 TL