Gaziemir Lokma

Gaziemir lokma diye Google de arandığınızda çıkan sitelerde lokma un, yağ, şeker karışımının basitliğine indirgenmiş durumda olduğunu hemen fark edersiniz. Bir kafe, restoran, pasta hane veya  evden sunulan sadece bir tatlıdan bahsediyor olsa idik evet, un, şeker ve yağ karışımı hamur tatlısına indirgeyebilirdik. Fakat onlarca, yüzlerce bazen de binlerce insanın aynı anda, aynı kepçeden aynı ustanın elinden aldığını, dua ettiğini düşürsek lokma tatlısına yüklenen anlam hatta ona verilen tat da yeni bir nitelik kazanır.

Gaziemir lokma firması arıyor iseniz lokma dökümü yaptıracak iseniz küçük de olsa araştırma yapmanızda, bilginizden emin olduktan sonra araştırma yapmanızda fayda var. Vergi mükellefi olmayan, en başta senden, benden ve kamudan vergi kaçırarak hırsızlık yapan, merdiven altı işletmeler var. Bu işletmeler ucuz olsun diye markasız, sağlıksız nereden geldiği ve ne tür zararlar vereceği tam olarak belli olmayan, un, şeker ve yağ kullanmaktadırlar.

Ucuz Gaziemir lokma nedir

Ucuz lokma fiyatları ile cezbedici olabilmektedirler. 500 TL, 100 TL lokma fiyatı dediklerinde, yurttaşı yanıltabilmektedirler. Yurttaşımızda hayır için bu işi yaptığını nerede ise unutarak, üç, beş kuruş daha ucuz olsun diye, bozuk, zararlı ne olduğu da belirsiz, tatlandırılmış hamuru lokma diye dağıtılması için ücret ödeyebilmektedir.

Gaziemir lokma fiyatı sormadan önce, kullandığı unun markasını, bu unun kalite belgesini, kullandığı yağın markasını, kullandığı şekerin markasını sormalı vatandaş. Sağlıkta kaliteden ödün verilmez. Sağlık da ucuz aranmaz. Ucuza sunulan lokma değil tatlandırılmış ucuz hamur olur. Bu da hayır lokması değil, bir tür vatandaşı kandırma lokması olur.

Gaziemir lokma ustasının deneyimi, hijyeni, ustalığı, ekibin profesyonelliği, kullanılan ürünlerin açık ve denetlenebilir olması bizim için vazgeçilmezdir. Siz de hayır lokması döktürecek iseniz bu bilinç ile lokma dökümü yapan firma arayınız. Allah şimdiden kabul etsin.

gaziemir lokma

 

2018-01-03T14:12:52+00:0004/09/2016|Gaziemir Lokmacı|

Siz de fikrinizi belirtin

WhatsApp Araması