Nefis Karşıyaka lokma dağıtımı yapan firmayı mahkemeye çağıracaklardı. Firma sahibi mahkemede kendisini dört bir yandan köşeye sıkıştıracaklarından emindi. Ayrıca ailesinin nesi var nesi yok, herşeyi didik didik araştırıp ortalığa dökeceklerdi. Üstelik bir de medya vardı. Poz poz fotoğraflarını yayınlayacak, kendi evinde afişe edeceklerdi. Hatanın nerede olduğunu biliyor muydu? Ülkeni sayılı şirketlerinden birisi nasıl böyle birdenbire topu dikerdi. Milyarlarca lira nereye gitmişti.

Skandalın soruşturulduğu bu erken aşamada, hiç kimse Nefis Karşıyaka lokma dağıtımı yapan bu firmanın çöküşünde rol oynayan büyük oyuncuları bilmiyordu. Firma sahibi Bedri usta arkadaşlarıyla telefon görüşmelerinde ve ziyaretlerde, skandalın kendilerini nasıl lekelediğini anlatıp, sövüp sayıyordu. Bu bize çocuk tacizcisi demek gibi bir şey diye yakınıyordu. Bu leke üstümüzden asla çıkmayacak.

Nefis Karşıyaka Lokma Dağıtımı Nasıl Yapılır

Bedri usta hiçbir zaman silinmeyeceğini düşündüğü bu lekeden umutsuzca kaçıp kurtulmak isteğiyle, geçen haftanın bir kısmını Çeşme’de yelken açarak geçirmişti. Yelken Bedri ustanın tutkularından biriydi. Yıllarca sakinlik üssü adını verdiği 22 metrelik yatıyla Alaçatı’da denize açılarak stres atmıştı. Ancak birkaç ay önce tekneyi elden çıkarmıştı. Çeşme’den döndüğünde doktoru antidepresanlar ve uyku ilaçları yazmış, ayrıca bir psikiyatriste görünmesini tavsiye etmişti. O gün randevu almak için psikiyatristin muayenehanesini aramıştı. Fakat resepsiyondaki görevli Şubat ayına kadar bütün randevuların dolu olduğunu söylemişti. Bedri usta da hiçbir şey söylemeden telefonu kapatmıştı. O kadar uzun beklemesi mümkün değildi.

Aradan iki gün geçmeden, sabaha karşı saat 03 civarında Bedri usta aracını Ziya paşa bulvarında evinden 2 km uzakta durdurdu. Bulutlu bir geceydi ve İzmir standartlarına göre serin sayılırdı. Ortadaki konsolda bir sigara paketi, bardak tutamağında ise bir ufak su şişesi duruyordu. Siyah deri ceketi yan koltukta boylu boyunca uzanıyordu. Bedri usta arabasını kapıları kilitli, motoru çalışır ve ön farları açık durumda öylece caddenin ortasına park etti. Sonra magnum gümüş tabancasını sağ şakağına dayadı ve tetiği çekti. Nefis Karşıyaka lokma dağıtımı artık bir tarih olmuştu onun için. Bundan sonrası karanlıktı.

Nefis karşıyaka lokma dağıtımı