Şirinyer Lokma

İzmir dünya üzerinde en hızlı yapılaşmanın olduğu yerlerden birisidir. İzmir içinde de Buca özellikle de Şirinyer muhteşem bir dönüşüm yaşamaktadır. Şirinyer lokma firması olarak bizde bu dönüşüme ayak uydurmaya çalışmaktayız. Firmamızın İzmir lokma başta olmak üzere bütün hizmet ve sunumlarında son model alet ve cihazlarla işi yapmaktayız. El değmeden üretilen lokmalarımız son derece titiz bir şekilde halka sunulmaktadır.

Şirinyer lokma firması olarak burada lokma dökmenin zorluklarını bizzat yaşamaktayız. Hızlı yapılaşmanın etkisini en çok gösterdiği yerlerden birsi olan Şirinyer’de lokma dökmek bazen çok zor olabilmektedir. Bunun sebepleri ise son derece basittir. Yapılaşmanın getirdiği en büyük handikap park yeri sorunudur. Buda bizim işimizi doğrudan etkileyen bir unsurdur. Çünkü dar sokaklarda aracımız park edecek yer bulmakta ciddi bir sıkıntı yaşamaktayız.

Şirinyer lokma dökümünde sorunlar

Şirinyer lokma dökümünde en büyük sorunun araç park yeri olduğunu söyledik. Bundan sonra gelen ise aşırı kalabalığa biranda lokma dağıtmanın zorluğudur. Aşırı kalabalık yerlerde lokma dökmek gerçekten çok zordur. Çünkü insanlar biran önce lokmasını alıp işine gücüne devam etmek istemektedirler. Bu sorunu çözmenin en basit yolu ise saray lokma dağıtımıdır. İzmir saray lokma diğerine göre daha çabuk olmaktadır. Buda daha hızlı bir dağıtımı mümkün kılmaktadır.

İzmir lokma ise Şirinyer’in mahalle aralarında biraz daha tenha yerlerde dağıtıma uygundur. Biraz daha geç pişmesi sebebi ile sakin olan yerlerde tam istenildiği gibi bir lokma dağıtımı söz konusudur. Şirinyer lokma firması olarak nerde nasıl bir lokma dökülmesi gerektiğini çok iyi biliyoruz. Müşterilerimizden istediğimiz tek şey ise bize bu konuda kulak vermeleridir. Böylece en iyi hizmeti almanızı sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Lokma İzmir insanı için farklı bir anlama sahip bir tatlıdır. Geçmişten gelen bu lezzet sadece bir yiyecek değil aynı zamanda bir paylaşım ve dayanışma simgesidir. İzmir insanının paylaşımcı ruhuna en uygun araçtır. Hem ucuz olması hem de lezzetli olması bunun sebeplerinden birisidir. Elbette iyi bir şekilde yapılması önemlidir. Eğer iyi bir şekilde yapılmıyor ise ne bunun tadına bakan nede hayır işleyen memnun olmayacaktır.

Şirinyer lokma

2018-04-26T17:17:09+00:0026/04/2018|Şirinyer Lokmacı|

Siz de fikrinizi belirtin

WhatsApp Araması